Duben 2019

STARÁ LOĎ NOVÁ LOĎ
DATUM ČAS POSÁDKA KORMIDELNÍK POSÁDKA KORMIDELNÍK

 1.4.

 po

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:30

 

 

18:00

 

19:00

 2.4.

 út

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 3.4.

 stř

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

 

18:00

 

19:00

 4.4.

 čt

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:30

 

18:00

 

19:00

 5.4.

 pá

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

 

19:00

 6.4.

 sobota

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 7.4.

neděle

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

8.4.

 po

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:30

 

18:00

 

19:00

 9.4.

 út

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

10.4.

 stř
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00

14:00

15:00

16:00
17:00
18:00
19:00
11.4.  čt
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
12.4.  pá
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00
19:00
13.4.  so
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
14.4. ne
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
15.4.  po
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
16.4.  út
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
17.4.  stř
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
18.4.  čt
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
19.4.  pá
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00

 

19:00
20.4.  so
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
21.4.  ne
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
22.4.  Velikonoce
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
23.4.  út
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00  Gympl Škody  Ano
15:00
16:00
17:00  Tesco SW Nebyl
18:00
19:00
24.4.  stř
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
25.4.  čt
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00

 

19:00
26.4.  pá
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00
19:00
27.4.  so
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00
19:00
28.4.  ne

 

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
29.4.  po
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  ESDÉCÉ

 20 Ano

17:00
18:00
19:00
30.4.  út
8:00

 

9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  Tesco SW  10 ne  Astron

 20 Cagin ano

18:00
19:00
16:00
17:00
18:00
19:00

KVĚTEN 2019

STARÁ LOĎ NOVÁ LOĎ
DATUM ČAS POSÁDKA KORMIDELNÍK POSÁDKA KORMIDELNÍK
1.5.  st
  8:00        
  9:00  
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00        
  18:00        
  19:00        
2.5.  čt
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00  Gympl Škody  Maximus ano
   
  15:00        
  16:00  OLYMPUS 20
 Maximus ano
   
  17:00  
 
 
  18:00      
  19:00        
3.5.  pá
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00

 

     
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00

   
  18:00

   
  19:00        
4.5.  so
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00      
  17:00    
  18:00  
 
 
  19:00        
5.5.  ne
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  
18:00
19:00
6.5.  po
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00 ESDÉCÉ 20  ano  Kamča
17:00
18:00
19:00
7.5.  út
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  OLYMPUS 20 ano  Ivča
17:00  Tesco SW 10 ne

 Ivča

 Astron 20 ano   Cagin
18:00                            
19:00
8.5.  stř
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00        
  18:00        
  19:00  

 

   
9.5.  čt
  8:00        
  9:00  

 

   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00 Dalmatinky 20   Maximus ano


 
  18:00 Meo draci 20
  Maximus ano
 
 
  19:00        
10.5.  pá
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00

 

     
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00  

 


  18:00  
 
   
  19:00        
11.5.  so
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00  

 

  18:00  

 
 
  19:00      
 
12.5.  ne
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00  

 

19:00
13.5.  po
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  ESDÉCÉ 20  Maximus ano
17:00  Kotvy z průmky 20  Ivča  ano
18:00
19:00
14.5.  út
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  SW Tesco 10 ne  Maximus  Astron 20 ne   Cagin
17:00  Smajlíci 10 ano  Maximus  MLD 20 ano  Ivča
18:00  Meo draci 20 ano  Maximus  Delfínky 10 ne  Cháron
19:00  Delfín 20 ano  Cháron
15.5.  stř
8:00
9:00
10:00   
11:00
12:00
13:00
14:00  Gympl Škody ne  Maximus
15:00
16:00  OLYMPUS 20 ano  Kamča
17:00  Radši mrtvej 10 Cháron ano

 

18:00  Pozdní sběr ne Cháron  
19:00
16.5.  čt
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00  Meo draci 20 ano  Ivča
19:00
17.5.
8:00
9:00
10:00

 

11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  Smajlíci 10 ano  Maximus
18:00
19:00  
18.5.  so
8:00
9:00
10:00

 

11:00  
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00

 

19:00

 

19.5.  ne
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00  Dalmatinky 20  Maximus
19:00  Pozdní sběr 20  Maximus
20.5.  po
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  ESDÉCÉ 20  Maximus  Ermonta 20  ?
17:00  Kotvy z průmky 20  Maximus  Přerovští kapříci 10  ?
18:00
19:00
21.5.  út
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00  Gympl Škody  Kamča
15:00
16:00  MLD REVIVAL 10  Maximus
17:00  Tesco SW 10
 Maximus  Astron 20   Cagin
18:00  Pozdní sběr 20

 Maximus

 MD 10  Ivča
19:00
22.5.  stř
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  OLYMPUS 20  Kamča
17:00  Delfínky 10  Ivča

 

18:00  Radši mrtvej 10  Maximus

 

 

19:00  Delfín 20  Cháron

23.5.

 čt

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

 

17:00  Smajlíci 10  Maximus

 

18:00  Přerovští kapříci 10  Maximus  Meo draci 20  ?

 

19:00

 

24.5.

 pá  Příprava na Festival

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00  

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

 

16:00

 

17:00
18:00

 

 

19:00

 

 SOBOTA

25.5.

 Přerovský festival dračích lodí

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

 

18:00

 

 

 NEDĚLE

26.5.

Přerovský festival dračích lodí      

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

 

17:00

 

18:00

 

 

19:00

 27.5.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00
28.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

 

 

19:00
29.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00  

 

19:00

 

30.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

 31.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

ČERVEN

2019

STARÁ LOĎ  NOVÁ LOĎ  
DATUM ČAS POSÁDKA KORMIDELNÍK POSÁDKA KORMIDELNÍK

 1.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 2.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 3.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 4.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 5.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00  

 

19:00

 6.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 7.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 8.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 9.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 10.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 11.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 12.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 13.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 14.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

 

 

 

Další informace