Přerovský festival dračích lodí 2012 - Epilog

8. ročník Přerovského festivalu dračích lodí je již minulostí, ale čerstvé vzpomínky jistě vydrží napořád.

Přinášíme vám kompletní výsledky. Můžete si je stáhnout v sekci "Přerovský festival dračích lodí".

Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem. Jste to právě Vy, aktivní účastnící, kteří tvoří tu pravou atmosféru tohoto již tradičního klání. Jsme velice rádi, že i letos se ve Vás probudil dračí duch a předvedli jste skvělé sportovní výkony.

Mnoho díků patří i všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na hladkém průběhu celého víkendu a doladili tak pohodovou atmosféru letošního ročníku.

Naše poděkování patří také dlouhodobým podporovatelům festivalu a klubu Moravian Dragons, zejména Olomouckému kraji, Statutárnímu městu Přerov a Pivovaru Zubr.

Za celý realizační tým ještě jednou děkuji všem zúčastněným a těším se na setkání na dalším ročníku.

Dragonboatingu zdar!

Jaromír Maňák
Ředitel závodu

Výsledky 8.ročníku Přerovského festivalu dračích lodí 2012 můžete stáhnout ZDE (pdf).

Blíží se festival dračích lodí

Stejně jako v letech minulých také letos budeme na Laguně pořádat festival dračích lodí. Jako termín závodů jsme tentokrát zvolili víkend 26. a 27. května. Přípravy už začaly a po kouscích začínáme skládat mozaiku, kterou závodníkům i příznivcům dragonboatingu představíme na konci května. Doufáme, že vše půjde podle plánu a nezklame ani počasí. Letos můžeme slíbit zachování standardů v podobě regulérní trati, profesionální časomíry a hojnosti kvalitního jídla i pití. Zůstane loňský formát závodů, tedy sprinty v sobotu a v neděli dlouhá trať. Chystáme i kulturní nadstavbu pro sobotní večer. S příchodem jara budeme pořádat také tréninky pro přihlášené posádky. Už teď se na posádky i fanoušky vřele těšíme!
Podrobnosti najdete v propozicích.

8.ročník Přerovského festivalu dračích lodí vypukne již tuto sobotu na Laguně v 9 hod poradou kapitánů.

První závod budete moci sledovat od 10:00. Další budou samozřejmě následovat a to v desetiminutém sledu. Budete moci sledovat urputné boje žáků a studentů ve Školském poháru, nebudou chybět ani čistě ženské posádky, které jistě zalahodí nejen mužskému oku. V poháru FUN OPEN je již tradičně nejhojnější účast, kde zajisté uvidíme skvělé sportovní výkony stejně jako mezi přihlášenými firemními posádkami. Své umění pádlovat nám předvedou také zástupci z řad Policie.

Věříme, že s podporou všech závodníků i diváků opět vytvoříme bouřlivou atmosféru, která vybudí všechny účastníky k nejlepším výkonům. A to nejen během soutěžního dne, ale také na večerní Dragon Party. Nebude chybět ani velkolepý ohňostroj. K dobré zábavě patří i dobré jídlo a pití a to rozhodně nebude chybět.

Sportu zdar, Dragonboatingu zvlášť!!!

Podrobný rozpis jízd naleznete ZDE.

Další informace